Kontakt oss

Sentralbord: +47 67 80 62 00
Sentralbordet er betjent fra 08.00-16.00.

Lageret er åpent fra 08.00 til 16.00 mandag til torsdag, og fredag fra 08.00 til 15.00.

 

 

Forespørsler eller spørsmål vedrørende ordre og tilbud:

VA og gategods: anlegg@ulefos.com

Ordre og ordrestatus på VA og gategods: ordre@ulefos.com

Henvendelser til byggavdelingen vedrørende ordre og tilbud: salgbygg@ulefos.com

Generelle henvendelser: marked@ulefos.com

 

Administrasjon

Birger Solberg, Administrerende Direktør
birger.solberg@ulefos.com

Lasse Enger-Larsen, Salgs- og markedsdirektør
lasse.enger-larsen@ulefos.com

Torbjørn Iversen, COO
+47 957 44 825
torbjorn.iversen@ulefos.com

Jan Halvor Sæl, CFO
+47 918 018 77
jan.halvor.sael@ulefos.com

Sonja Tørlen, HR-direktør
+47 908 49 300
sonja.torlen@ulefos.com

Hege Irene Jægtvik, Markedskoordinator
+47 990 36 480
hege.irene.jaegtvik@ulefos.com

May Citlali Ødegård, Markedskoordinator
+47 489 58 382
may.odegard@ulefos.com

Bodil Johnrud, Markedskoordinator
+47 920 90 570
bodil.johnrud@ulefos.com

 

VA Teknikk og Gategods

Alf Rune Holterbakken, Salgsleder
+47 467 48 954
alf.rune.holterbakken@ulefos.com

Ole Eikeland, Produktsjef Gategods, KAM betongkunder
+47 902 68 681
ole.eikeland@ulefos.com

Kristian Drolsum, Produktsjef VA
+47 959 40 881
kristian.drolsum@ulefos.com

Terje Tronrud, Distriktsansvarlig VA+Gategods, Østfold. Gategods Buskerud, Vestfold, Telemark og Agder
+47 915 30 040
terje.tronrud@ulefos.com

Nils Petter Ødegaard, Distriktsansvarlig Buskerud, Vestfold, Telemark, Agder
+47 958 32 057
nils.petter.odegaard@ulefos.com

Tommy Mikalsen, Distriktsansvarlig Hedmark, Oppland, Oslo og Akershus
+47 900 46 634
tommy.mikalsen@ulefos.com

Lennart Brandt / Distriktsansvarlig Rogaland, Hordaland og Sogn og Fjordane
+47 905 00 700
Lennart.Brandt@ulefos.com

Hans Hatmyr, Distriktsansvarlig Møre og Romsdal, Nord-Trøndelag og Sør-Trøndelag
+47 982 38 169
hans.hatmyr@ulefos.com

Michael Dalan, Distriktsansvarlig Nordland, Troms og Finnmark
+47 976 93 943
michael.dalan@ulefos.com

 

Kundesenter

Barbro Engedal Hellem, Leder kundesenter
+47 941 63 933
barbro.hellem@ulefos.com

Gry Hansen, Teknisk kunderådgiver
+47 992 61 563
gry.hansen@ulefos.com

Eli Thovsen Borge, Teknisk kunderådgiver
+47 991 54 064
eli.thovsen.borge@ulefos.com

Bjørn Hellingsrud, Teknisk kunderådgiver
+47 952 35 288
bjorn.hellingsrud@ulefos.com

Bente Tyldum, Kundekonsulent, tilbud
+47 901 93 574
mailto:bente,.tyldum@ulefos.com

Leif Gunnar Knutsen, Kundekonsulent, ordre
+47 480 36 313
leif.gunnar.knutsen@ulefos.com

Monica Iversen, kundekonsulent, ordre
+47 915 88 610
monica.iversen@ulefos.com

Jorunn Carlsen, Kundekonsulent, ordre
+47 982 38 150
jorunn.carlsen@ulefos.com

Geir Jansen, Kundekonsulent, ordre, gategods
+47 975 02 050
geir.jansen@ulefos.com

 

Personvernkoordinator

Jere Nieminen
+47 67 80 62 00
jere.nieminen@ulefos.com

 

Produksjon

Ulefos Jernværk

Espen Rasmussen, Fabrikkdirektør
+47 959 01 622
espen.rasmussen@ulefos.com

Ulefos Kongsberg (Ulefos Esco)

Stian Leiknes, Fabrikkdirektør
+47 924 00 167
stian.leiknes@ulefos.com

 

Bygg & Anlegg og Utemiljø:

Mikko Nilsen, Avdelingsleder, Bygg & Anlegg og Utemiljø
+47 468 30 075
mikko.nilsen@ulefos.com

Ole Nyberg, Teknisk sjef Bygg & Anlegg
+47 905 62 063
ole.nyberg@ulefos.com

Ken Håkon Jansen, Teknisk konsulent
+47 915 89 589
ken.haakon.jansen@ulefos.com

Anders Gustavsson, Konsulent
+47 966 22 708
anders.gustavsson@ulefos.com

 

Lager:

Tor Arne Hagen
Lagersjef
+47 942 56 711
tor.arne.hagen@ulefos.com