Kontakt oss

Sentralbordet er betjent fra 0800-1600.
Lageret er åpent fra 0800 til 1600 mandag til torsdag, og fredag fra 0800 til 1500.

For generelle henvendelser, send oss en e-post.

Administrasjon

Birger Solberg, Administrerende Direktør
+47 67 80 62 00
birger.solberg@ulefos.com

Torbjørn Iversen, Logistikk- og innkjøpsdirektør
+47 67 80 62 00/+47 957 44 825
torbjorn.iversen@ulefos.com

Jan Halvor Sæl, CFO
+47 67 80 62 00/+47 918 018 77
jan.halvor.sael@ulefos.com

Sonja Tørlen, HR-direktør
+47 67 80 62 00/+47 908 49 300
sonja.torlen@ulefos.com

May Citlali Ødegård, Markedskoordinator
+47 67 80 62 00 /+47 489 58 382
may.odegard@ulefos.com

Bodil Johnrud, Markedskoordinator
+47 67 80 62 00/+47 920 90 570
bodil.johnrud@ulefos.com

 

VA Teknikk og Gategods

Arnfinn Wiken, Leder, Salg
+47 67 80 62 00/+952 66 377
arnfinn.wiken@ulefos.com

Terje Tronrud, Produktsjef Gategods
+47 67 80 62 00/ +47 915 30 040
terje.tronrud@ulefos.com

Kristian Drolsum, Produktsjef VA
+47 67 80 62 00/ +47 959 40 881
kristian.drolsum@ulefos.com

Nils Petter Ødegaard, Distriktsansvarlig Buskerud, Vestfold, Telemark, Agder
+47 67 80 62 00/ +47 958 32 057
nils.petter.odegaard@ulefos.com

Bjørn Morten Bordvig, Distriktsansvarlig Akershus, Hedmark, Oppland, Oslo og Østfold
+47 67 80 62 00/ +47 488 98 464
bjorn.morten.bordvig@ulefos.com

Ole Eikeland, KAM Betong
+47 67 80 62 00/ +47 902 68 681
ole.eikeland@ulefos.com

Thomas Hammersland/ Distriktsansvarlig Rogaland, Hordaland og Sogn og Fjordane
+47 67 80 62 00/ +47 982 38 183
thomas.hammersland@ulefos.com

Hans Hatmyr, Distriktsansvarlig Møre og Romsdal, Nord-Trøndelag og Sør-Trøndelag
+47 67 80 62 00/ +47 982 38 169
hans.hatmyr@ulefos.com

 

Kundesenter

Barbro Engedal Hellem, Leder, kundesenter
+47 67 80 62 00/+47941 63 933
barbro.engedal.hellem@ulefos.com

Birger C. Nilsen, Kundekonsulent, service
+47 67 80 62 00 /+47 400 45 030
birger.c.nilsen@ulefos.com

Gry Hansen, Teknisk kunderådgiver
+47 67 80 62 00 /+47 992 61 563
gry.hansen@ulefos.com

Eli Thovsen Borge, Teknisk kunderådgiver
+47 67 80 62 00/ +47 991 54 064
eli.thovsen.borge@ulefos.com

Bjørn Hellingsrud, Teknisk kunderådgiver
+47 67 80 62 00
bjorn.hellingsrud@ulefos.com

Kim André Hansen, Kundekonsulent, tilbud
+47 67 80 62 00
kim.hansen@ulefos.com

Leif Gunnar Knutsen, Kundekonsulent, ordre
+47 67 80 62 00
leif.gunnar.knutsen@ulefos.com

Monica Iversen, kundekonsulent, ordre
+47 67 80 62 00/ +47 474 66 342
monica.iversen@ulefos.com

Inger Gutterud, Kundekonsulent, ordre
+47 67 80 62 00/ +47 909 83 611
inger.gutterud@ulefos.com

Jorunn Carlsen, Kundekonsulent, ordre
+47 67 80 62 00/ +47 982 38 150
jorunn.carlsen@ulefos.com

Geir Jansen, Kundekonsulent, ordre, gategods
+47 67 80 62 00/ +47 975 02 050
geir.jansen@ulefos.com

 

Personverkoordinator

Jere Nieminen
+47 67 80 62 00
jere.nieminen@ulefos.com

 

Produksjon

 

Ulefos Jernværk

Espen Rasmussen, Fabrikkdirektør
+47 67 80 62 00/+47 959 01 622
espen.rasmussen@ulefos.com

 

Ulefos Kongsberg (Ulefos Esco)

Torbjørn Iversen, Fabrikkdirektør
+47 67 80 62 00/+47 957 44 825
torbjorn.iversen@ulefos.com

 

 

Bygg & Anlegg og Utemiljø:

Mikko Nilsen, Avdelingsleder, Bygg & Anlegg og Utemiljø
+47 468 30 075/
mikko.nilsen@ulefos.com

Ole Nyberg, Teknisk sjef Bygg & Anlegg
+47 67 80 62 00/ +47 905 62 063
ole.nyberg@ulefos.com

Ken Håkon Jansen, Teknisk konsulent
+47 67 80 62 00/
ken.haakon.jansen@ulefos.com

 

Lager:

Ronny Eliassen
Lagersjef
+47 67 80 62 00/ +47 488 66 395
ronny.eliassen@ulefos.com