Kontakt oss

Sentralbordet er betjent fra 0800-1600.
Lageret er åpent fra 0800 til 1600 mandag til torsdag, og fredag fra 0800 til 1500.

For generelle henvendelser, send oss en e-post.

Administrasjon

Birger Solberg, Administrerende Direktør
+47 67 80 62 00
birger.solberg@ulefos.com

Bjørn Braathen, Salgs- og markedsdirektør
+47 67 80 62 00 /+47 401 07 800
bjorn.braathen@ulefos.com

Astrid Marie Blikom, Markedskonsulent/ Marketing Consultant
+47 67 80 62 00 /+47 992 58 504
astrid.marie.blikom@ulefos.com

May Citlali Ødegård, Markedskoordinator/Marketing Coordinator
+47 67 80 62 00 /+47 489 58 382
may.odegaard@ulefos.com

 

VA Teknikk og Gategods/ Water and Street Casing

Terje Tronrud, Produktsjef Gategods/ Product Manager Street Casting
+47 67 80 62 00/ +47 915 30 040
terje.tronrud@ulefos.com

Kristian Drolsum, Produktsjef VA/ Product Manager Water
+47 67 80 62 00/ +47 959 40 881
kristian.drolsum@ulefos.com
Nils Petter Ødegaard, Distriktsansvarlig Buskerud, Vestfold, Telemark, Agder/Area Manager
+47 67 80 62 00 +47 958 32 057
nils.petter.odegaard@ulefos.com

Bjørn Morten Bordvig, Distriktsansvarlig Akershus, Hedmark, Oppland, Oslo og Østfold/Area Manager
+47 67 80 62 00 +47 488 98 464
bjorn.morten.bordvig@ulefos.com

Ole Eikeland, KAM Betong/ KAM Concrete-customers
+47 67 80 62 00/ +47 902 68 681
ole.eikeland@ulefos.com

Thomas Hammersland/ Distriktsansvarlig Rogaland, Hordaland og Sogn og Fjordane/ Area Manager
+47 67 80 62 00/ +47 982 38 183
thomas.hammersland@ulefos.com

Hans Hatmyr, Distriktsansvarlig Møre og Romsdal, Nord-Trøndelag og Sør-Trøndelag/ Area Manager
+47 67 80 62 00/ +47 982 38 169
hans.hatmyr@ulefos.com

Per Michaelsen, Distriktsansvarlig Nordland, Troms og Finnmark/ Area Manager
+47 67 80 62 00/ +47 957 36 820
per.michaelsen@ulefos.com

 

Salg og support/Back Office

Birger C. Nilsen, Avdelingsleder Back Office/ Manager Back Office
+47 67 80 62 00 /+47 400 45 030
birger.nilsen@ulefos.com

Leif Gunnar Knutsen, Salg og Support VA / Sales and Back Office Water
+47 67 80 62 00
leif.gunnar.knutsen@ulefos.com

Gry-Anette Hansen, Salg og Support VA/ Sales and Back Office Water
+47 67 80 62 00 /+47 992 61 563
gry-anette.hansen@ulefos.com

Geir Jansen, Salg & Ordre Gategods/ Sales and Support Street Casting
+47 67 80 62 00/ +47 975 02 050
geir.jansen@ulefos.com

Eli Thovsen Borge /Salg og Support VA/Sales and Back Office Water
+47 67 80 62 00/ +47 991 54 064
eli.thovsen.borge@ulefos.com

 

Bygg & Anlegg og Utemiljø:

Mikko Nilsen, Avdelingsleder, Bygg & Anlegg og Utemiljø
+47 468 30 075/
mikko.nilsen@ulefos.com

Ole Nyberg, Teknisk sjef Bygg & Anlegg/ Technical Manager Construction
+47 67 80 62 00/ +47 905 62 063
ole.nyberg@ulefos.com

Ken Håkon Jansen, Teknisk konsulent/Tecnical Consultant Construction
+47 67 80 62 00/
ken.haakon.jansen@ulefos.com

 

Lager:

Ronny Eliassen
Lagersjef
+47 67 80 62 00/ +47 488 66 395
ronny.eliassen@ulefos.com