Skip to main content
Ulefos > Kontakt oss

Finn en ansatt

Ønsker du direkte kontakt med noen av våre medarbeidere,
finner du kontaktinformasjon til salg, kundestøtte, ledelse,
marked- og kommunikasjon, produksjonsledelse, lager og personvernkoordinator under. Dersom du ikke finner den
du leter etter, eller har generelle henvendelser,
ønsker vi at du tar kontakt med vårt sentralbord.

Henvendelser fakturering og/eller kreditering

Økonomi

office@ulefos.com

Mottak av leverandørfaktura

Vi vil helst motta inngående fakturaer på EHF (org.nr. 981 083 032), hvis ikke dette er mulig kan de sendes på pdf til invoice@ulefos.com (kun fakturamail).

Salg

VA-teknikk

Alf Rune Holterbakken, salgssjef VA-teknikk. Portrett.

Alf Rune Holterbakken
Salgssjef
VA-teknikk
+47 467 48 954
alf.rune.holterbakken@ulefos.com

Christer Rønning, distriktsansvarlig Midt og Nord VA-teknikk. Portrett.

Christer Rønning
Distriktsansvarlig Midt og Nord
VA-teknikk
+47 482 01 815
Christer.ronning@ulefos.com

Christian Legreid, distriktsansvarlig Vest VA-teknikk. Portrett.

Christian Legreid
Distriktsansvarlig Vest
VA-teknikk
+47 900 35 876
christian.legreid@ulefos.com

Nils Petter Ødegaard, distriktsansvarlig Sør VA-teknikk. Portrett.

Nils Petter Ødegaard
Distriktsansvarlig Sør
VA-teknikk
+47 958 32 057
nils.petter.odegaard@ulefos.com

Kristian Svarstad, distriktsansvarlig Øst VA-teknikk. Portrett.

Kristian Svarstad
Distriktsansvarlig Øst
VA-teknikk
+47 930 05 954
kristian.svarstad@ulefos.com

Thomas Blankevoort, KAM kommune/entreprenør distriktsansvarlig Øst VA-teknikk. Portrett.

Thomas Blankevoort
KAM kommune/entreprenør
Distriktsansvarlig Øst
VA-teknikk
+47 412 83 330
thomas.blankevoort@ulefos.com

Robin Halvorsen
Salgsingeniør
Digitale løsninger
VA-teknikk
+47 979 72 623
robin.halvorsen@ulefos.com

Gategods, Bygg og anlegg

Mikko Nilsen, salgssjef Gategods, bygg- og anlegg. Portrett.

Mikko Nilsen
Salgssjef
Gategods, bygg- og anlegg
+47 468 30 075
mikko.nilsen@ulefos.com

Anders Gustavsson, distriktsansvarlig Øst Gategods, bygg- og anlegg. Portrett.

Anders Gustavsson
Distriktsansvarlig Øst
Gategods, bygg- og anlegg
+47 966 22 708
anders.gustavsson@ulefos.com

Øyvind Romarheim
Distriktsansvarlig Vest og Sør
Gategods, bygg- og anlegg
+47 456 15 394
oyvind.romarheim@ulefos.com

Christian Bringsli, Distriktsansvarlig Midt og Nord Gategods, bygg- og anlegg. Portrett.

Christian Bringsli
Distriktsansvarlig Midt og Nord
Gategods, bygg- og anlegg
+47 479 77 872
christian.bringsli@ulefos.com

Produkt

Line Brekke Rasmussen, produktsjef gategods. Portrett.

Line Brekke Rasmussen
Produktsjef Gategods
+47 926 80 949
lbr@ulefos.com

Kristian Drolsum, produktsjef VA. Portrett.

Kristian Drolsum
Produktsjef VA-teknikk
+47 959 40 881
kristian.drolsum@ulefos.com

Tor Åge Valø, kategorisjef. Portrett.

Tor Åge Valø
Kategorisjef
+47 982 38 191
tor.age.valo@ulefos.com

Kundestøtte

Barbro Engedal Hellem, leder kundestøtte. Portrett.

Barbro Engedal Hellem
Leder kundestøtte
+47 941 63 933
barbro.hellem@ulefos.com

Bjørn Hellingsrud, teknisk kunderådgiver, Tilbud. Portrett.

Bjørn Hellingsrud
Teknisk kunderådgiver, Tilbud
+47 952 35 288
bjorn.hellingsrud@ulefos.com

Bente Tyldum, teknisk kunderådgiver, VA. Portrett.

Bente Tyldum
Teknisk kundekonsulent, VA
+47 901 93 574
bente.tyldum@ulefos.com

Gry Hansen, teknisk kunderådgiver, VA. Portrett.

Gry Hansen
Teknisk kunderådgiver, VA
+47 992 61 563
gry.hansen@ulefos.com

Jorunn Carlsen, teknisk kunderådgiver, VA. Portrett.

Jorunn Carlsen
Teknisk kunderådgiver, VA
+47 982 38 150
jorunn.carlsen@ulefos.com

Eli Thovsen Borge, teknisk kunderådgiver, VA. Portrett.

Eli Thovsen Borge
Teknisk kunderådgiver, VA
+47 991 54 064
eli.thovsen.borge@ulefos.com

Geir Jansen, teknisk kunderådgiver, Gategods. Portrett.

Geir Jansen
Teknisk kunderådgiver, Gategods
+47 975 02 050
geir.jansen@ulefos.com

Ken Håkon Jansen, teknisk kunderådgiver, bygg- og anlegg. Portrett.

Ken Håkon Jansen
Teknisk kunderådgiver,
Bygg- og anlegg
+47 915 89 589
ken.haakon.jansen@ulefos.com

Leif Gunnar Knutsen, kundekonsulent, Ordre. Portrett.

Leif Gunnar Knutsen 
Kundekonsulent, Ordre
+47 480 36 313
leif.gunnar.knutsen@ulefos.com

Signe Olsen på kundestøtte. Portrett.

Signe Olsen
Kundekonsulent, Ordre
+47 934 43 773
signe.olsen@ulefos.com

Ledelsen

Fra venstre administrerende direktør Martin Sagen, Salgs- og markedsdirektør Lasse Enger-Larsen, COO Torbjørn Iversen, HR-direktør Sonja Tørlen og CFO Jan Halvor Sæl. Foto.

Martin Sagen
Administrerende Direktør
martin.sagen@ulefos.com

Lasse Enger-Larsen
Salgs- og markedsdirektør
lasse.enger-larsen@ulefos.com

Torbjørn Iversen
COO
+47 957 44 825
torbjorn.iversen@ulefos.com

Jan Halvor Sæl
CFO
+47 918 018 77
jan.halvor.sael@ulefos.com

Sonja Tørlen
HR-direktør
+47 908 49 300
sonja.torlen@ulefos.com

Marked og kommunikasjon

Hege Irene Jægtvik
Markeds- og kommunikasjonssjef
+47 990 36 480
hege.irene.jaegtvik@ulefos.com

Anne Schia
Kommunikasjonsrådgiver
+47 915 63 563
anne.schia@ulefos.com

Produksjonsledelse

Ulefos Esco (Kongsberg)

Stian Leiknes
Fabrikkdirektør
+47 924 00 167
stian.leiknes@ulefos.com

Ulefos Jernværk

Torgrim Andersen
Fabrikkdirektør
+47 920 50 051
torgrim.andersen@ulefos.com

Lager

Tor Arne Hagen
Lagersjef
+47 942 56 711
tor.arne.hagen@ulefos.com

Personvernkoordinator

Jere Nieminen
+47 67 80 62 00
jere.nieminen@ulefos.com