Skip to main content
Ulefos > Kontakt oss

Ønsker du direkte kontakt med noen av våre medarbeidere,
finner du kontaktinformasjon til nøkkelpersoner under. Dersom du
ikke finner den du leter etter eller har generelle henvendelser,
ønsker vi at du tar kontakt med vårt sentralbord.

Henvendelser fakturering og/eller kreditering

Økonomi:
Office@ulefos.com

Mottak av leverandør faktura

Vi vil helst motta inngående fakturaer på EHF (org.nr. 981 083 032), hvis ikke dette er mulig kan de sendes på pdf til invoice@ulefos.com (kun fakturamail)

Salg

VA-teknikk

Alf Rune Holterbakken
Salgssjef
VA-teknikk
+47 467 48 954
alf.rune.holterbakken@ulefos.com

Kristian Svarstad
Distriktsansvarlig Øst
VA-teknikk
+47 930 05 954
kristian.svarstad@ulefos.com

Christer Rønning
Distriktsansvarlig Midt
VA-teknikk
+47 482 01 815
Christer.ronning@ulefos.com

Christian Bringsli
Distriktsansvarlig Nord
VA-teknikk
+47 479 77 872
christian.bringsli@ulefos.com

Christian Legreid
Distriktsansvarlig Vest
VA-teknikk
+47 900 35 876
christian.legreid@ulefos.com

Thomas Blankevoort
KAM kommune/entreprenør
Distriktsansvarlig Øst
VA-teknikk
+47 412 83 330
thomas.blankevoort@ulefos.com

Nils Petter Ødegaard
Distriktsansvarlig Sør
VA-teknikk
+47 958 32 057
nils.petter.odegaard@ulefos.com

Robin Halvorsen
Teknisk selger
VA-teknikk
+47 979 72 623
robin.halvorsen@ulefos.com

Gategods, Bygg- og anlegg

Mikko Nilsen
Salgssjef
Gategods, bygg- og anlegg
+47 468 30 075
mikko.nilsen@ulefos.com

Anders Gustavsson
Distriktsansvarlig Øst
Gategods, bygg- og anlegg
+47 966 22 708
anders.gustavsson@ulefos.com

Ole Eikeland
Distriktsansvarlig Nord, Vestfold og Telemark
Gategods, bygg- og anlegg
KAM betongkunder
+47 902 68 681
ole.eikeland@ulefos.com

Øyvind Romarheim
Distriktsansvarlig Vest og sør
Gategods, bygg- og anlegg
+47 456 15 394
oyvind.romarheim@ulefos.com

Produkt

Line Brekke Rasmussen
Produktsjef Gategods
+47 926 80 949
lbr@ulefos.com

Kristian Drolsum
Produktsjef VA-teknikk
+47 959 40 881
kristian.drolsum@ulefos.com

Tor Åge Valø
Kategorisjef
+47 982 38 191
tor.age.valo@ulefos.com

Kundestøtte

Barbro Engedal Hellem
Leder kundestøtte
+47 941 63 933
barbro.hellem@ulefos.com

Jorunn Carlsen
Teknisk kunderådgiver, VA
+47 982 38 150
jorunn.carlsen@ulefos.com

Leif Gunnar Knutsen 
Kundekonsulent, Ordre
+47 480 36 313
leif.gunnar.knutsen@ulefos.com

Bjørn Hellingsrud
Teknisk kunderådgiver, Tilbud
+47 952 35 288
bjorn.hellingsrud@ulefos.com

Eli Thovsen Borge
Teknisk kunderådgiver, VA
+47 991 54 064
eli.thovsen.borge@ulefos.com

Ken Håkon Jansen
Teknisk kunderådgiver,
Bygg- og anlegg
+47 915 89 589
ken.haakon.jansen@ulefos.com

Bente Tyldum
Teknisk kundekonsulent, VA
+47 901 93 574
bente.tyldum@ulefos.com

Geir Jansen
Teknisk kunderådgiver, Gategods
+47 975 02 050
geir.jansen@ulefos.com

Gry Hansen
Teknisk kunderådgiver, VA
+47 992 61 563
gry.hansen@ulefos.com

Monica Iversen
Kundekonsulent, Ordre
+47 915 88 610
monica.iversen@ulefos.com

Ledelsen

Martin Sagen
Administrerende Direktør
martin.sagen@ulefos.com

Sonja Tørlen
HR-direktør
+47 908 49 300
sonja.torlen@ulefos.com

Lasse Enger-Larsen
Salgs- og markedsdirektør
lasse.enger-larsen@ulefos.com

Torbjørn Iversen
COO
+47 957 44 825
torbjorn.iversen@ulefos.com

Jan Halvor Sæl
CFO
+47 918 018 77
jan.halvor.sael@ulefos.com

Marked

Hege Irene Jægtvik
Markeds- og kommunikasjonssjef
+47 990 36 480
hege.irene.jaegtvik@ulefos.com

Bodil Johnrud
Markedskoordinator
+47 920 90 570
bodil.johnrud@ulefos.com

Anne Schia
Kommunikasjonsrådgiver
+47 915 63 563
anne.schia@ulefos.com

Produksjon

Ulefos Esco (Kongsberg)

Stian Leiknes
Fabrikkdirektør
+47 924 00 167
stian.leiknes@ulefos.com

Ulefos Jernværk

Espen Rasmussen
Fabrikkdirektør
+47 959 01 622
espen.rasmussen@ulefos.com

Lager

Tor Arne Hagen
Lagersjef
+47 942 56 711
tor.arne.hagen@ulefos.com

Personvernkoordinator

Jere Nieminen
+47 67 80 62 00
jere.nieminen@ulefos.com